8-9 жовтня у Києві відбудеться міжнародна виставка обладнання і технологій для збору та переробки відходів Waste Management 2019.

Це – найбільший форум в Україні, у якому щорічно беруть участь найкращі фахівці галузі.

Учасники виставки – експерти з усього світу. Так, у виставці 2018 року взяли участь понад 1 000 експертів з різних куточків світу. Цього року, ми очікуємо ще більше гостей та учасників – на виставку уже зареєстровані представники галузевих компаній з Канади, Польщі, Фінландії, Німеччини і, звичайно, з України.

Хто братиме участь у виставці:

 • міжнародні та вітчизняні постачальники обладнання, машин та комплексних рішень щодо управління відходами;
 • комунальні підприємства для збору відходів, транспортування, сортування, зберігання та захоронення;
 • оператори полігонів та інших об’єктів інфраструктури ринку ТПВ;
 • промислові підприємства: гірничо-металургійне та паливне & енергетики, підприємства ринку чорних і кольорових металобрухтів, виробників небезпечних відходів, медичних установ та лікарень, будівельної та цементної промисловості, транспорту, портів, Укрзалізниці – Українські залізниці, сільське господарство, тваринництво, харчова промисловість;
 • переробники вторинної сировини;
 • представники органів державних та муніципальних органів влади, територіальні громади, громадські організації.

Вперше, в рамках форуму відбудеться низка панельних дискусій, майстер-класів та семінарів. Наша Асоціація «Укрекоальянс», яка стала генеральним партнером виставки, ініціювала обговорення, які матимуть місце на виставці вперше.

Перший захід – це панельна дискусія «Національний план поводження з відходами. Перші результати». У дискусії візьмуть участь представники профільних Міністерств України, Державної екологічної інспекції України, Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, обласних державних адміністрацій та великих промислових холдингів та експерти «Укрекоальянсу».

Асоціація також ініціювала проведення унікального круглого столу «Бізнес. Влада. Громада. Як побудувати стратегічний діалог для реформування галузі». Разом з експертами ринку поводження з відходами, екологами, громадськими організаціями, представниками влади і компаній-операторів ринку ми обговоримо наші досягнення та найболючіші проблеми галузі, обміняємося думками та ідеями стосовно покращення ситуації та шукатимемо ефективні рішення.

Зокрема, обговорення торкнеться таких питань:

 • Що маємо? Результати співпраці сторін на сьогоднішній день.
 • Як це працює? Проблематика ефективної взаємодії.
 • Що робити? Шляхи максимально результативної співпраці.
 • Співпраця в законодавчому полі. Нормативні акти: які заважають взаємодії, які потребують прийняття.
 • Нові ідеї реформування галузі, досвід сусідніх країн та успішні українські кейси.

Ми запрошуємо усіх бачаючих приєднатися до наших заходів в рамках форуму, а також відвідати інші активності, які відбуватимуться під час виставки. Реєстрація та останні оновлення стосовно програми заходу та її учасників за посиланням http://wm-expo.com/ua/.

Waste Management 2019 відбудеться 8-9 жовтня Києві, за адресою пр. Перемоги, 40, виставковий центр Akko International.