Сьогодні ALBA Group, що об`єднує бренди ALBA та Interseroh, працює в Німеччині та Європі, а також в Азії та США. ALBA Group є одним із світових лідерів у галузі управління відходами та їх відновлення, захисту довкілля та торгівлі вторинною сировиною. Група ALBA є третьою за величиною приватною компанією в Польщі, що пропонує послуги з управління відходами. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. (WPO Alba S.A) є частиною міжнародної групи ALBA, яка займається вивезенням та відновленням відходів.

Історія та традиції Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. (WPO Alba S.A) тісно пов`язані з Вроцлавом. Це беззаперечний лідер у сфері уравління відходами в Нижній Сілезії. Компанія процвітає та розвивається тут вже понад 60 років. Пропагує роздільне збирання відходів серед мешканців регіону та реалізує проекти, пов'язані з охороною довкілля. Компанія інвестує в рішення, орієнтовані на майбутнє. Серед них завод глибинного сортування та відновлення побутових відходів, який відповідає найвищим екологічним практикам та стандартам, який був запущений у 2007 році у Вроцлаві. На сьогоднішній день це один з найбільших і найсучасніших об`єктів такого типу в Польщі. Завдяки сортувальному заводу WPO ALBA S.A. успішно відновлює вторинну сировину з відходів, зібраних на території Вроцлава та Нижньосілезького воєводства.

Сьогодні неможливо уявити багато галузей промисловості та виробничих процесів без рециклінгу, завдяки якому відновлюється вторинна сировина. Економіка, промисловість, а також домогосподарства – це сфери, для яких ALBA постійно шукає способи запобігання утворенню відходів і методи повернення відходів у матеріальний цикл продукції.