Асоціація «Укрекоальянс» у партнерстві з Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини проводять онлайн-конференцію «Управління відходами – Реалізація національної стратегії. Наступні кроки». У Форматі “Презентаційний захід та зустрічі B2B (онлайн)”.

Учасники конференції – представники Міністерств економіки, енергетики й екології України та Німеччини,  а також топ-менеджери німецьких компаній, що працюють у галузі управління відходами.

Конфереція відбудеться 23 вересня о 10:00 – у режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom. Посилання на підключення до онлайн-конференції ми надішлемо додатково, на вказану у реєстрації електронну адресу.

Участь у онлайн-конференції «Управління відходами – Реалізація національної стратегії. Наступні кроки» є можливістю не лише дізнатися більше про передові технології та принципи роботи галузі у Німеччині й Україні, а й розпочати партнерство з «акулами» управління відходами.

Наші німецькі партнери, що братимуть участь у конференції, є експертами у таких напрямках:

  • комплексне консультування на всіх рівнях економіки замкненого циклу, розробка концепцій управління відходами, планування і реалізація підготовчих та очисних споруд, а також закупівлявторинної сировини;
  • виготовлення спецобладнання, такого як стаціонарні двобарабанні просіваючі установки, мобільні і стаціонарні машини для переробки, компостування та просіювання, віялки та балістичні сепаратори;
  • виведення полігонів з експлуатації, первинна обробка відходів деревної суміші, комерційних побутових відходів, паливо-замінник, відходи деревообробки, біомаси, компосту;
  • поставка машин та комплектних виробничих ліній для промислового виробництва продуктів харчування, включаючи упаковку, металеву тару, бетонні вироби та установки з переробки відходів.

 

Після основного блоку онлайн-конференції, у вас буде можливіть не лише задати запитання стосовно галузі управління відходами та висловити свої ідеї, а також особисто поспілкуватися з представниками обраної німецької компанії у приватному онлайн-кабінеті.

Участь у конференції безкоштовна, реєстрація за цим посиланням.
Зауважуємо, що кількість місць у онлайн-конференції обмежена.

Завантажити попередню програму заходу.

Запрошуємо до участі!

 

Контакти для зворотнього зв’язку:

info@ukrecoalliance.com.ua

+38 044 338 3053

+38 093 017 0473