Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад спільно з Торгово-промисловою палатою Італії в Україні за підтримки Італійського союзу торгово-промислових палат запрошують територіальні громади до участі у Міжнародному форумі «Reconstruction of Ukraine» для реконструкції та перезапуску країни разом з європейською спільнотою та іншими іноземними державами.

Коли? 24-26 жовтня 2023 року, з 11:00 до 19:00 години за київським часом.

Для кого? Лідери територіальних громад, представники ОМС та комунальних підприємств, представники місцевого бізнесу та громадських організацій, регіональні торгово-промислові палати України, торгові та бізнес-асоціації, волонтерські об’єднання та організації соціальної підтримки, усі зацікавлені у розбудові партнерств з італійськими колегами, поліпшенні партнерських стосунків між організаціями України та Італії, відбудові Української держави і територіальних громад у партнерстві з Італією.

Формат заходу: онлайн
Реєстрація на форум за посиланням

Реєстрація відкрита до жовтня 2023 року.

Участь у форумі є безкоштовною для усіх учасників за умови попередньої реєстрації і поширення інформації про захід серед членів територіальних громад та усіх зацікавлених у партнерстві з італійськими організаціями, громадами та представниками бізнесу (зокрема, розміщенням анонсу форуму на сайті місцевої ради).

► Проект програми заходу доступний за посиланням
► Загальна характеристика заходу доступна за посиланням

Більш детальна інформація і подальші інструкції щодо участі у конференції, а також можливості облаштування віртуальних стендів на конференції, бронювання онлайн-зустрічей та технічних аспектів подальшої взаємодії будуть надіслані на електронну пошту, вказану при реєстрації.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до представниці Організаційного секретаріату:

Діана Половченя

Дзвоніть: +39. 011.194-718-80 (Італія)
Пишіть у Телеграм: +38 063 122.93.56
Листуйте: segreteria.it@ccipu.org