Друзі,

Напевно ще ніколи ми всі так не раділи завершенню року і тому є багато причин.

Це був дійсно дуже непростий рік – і для громади, і для бізнесу, і для держави. Нашій команді довелося радикально змінити плани та відкласти більшість із них на майбутнє. Але попри те, що ми мали значно менше суспільних заходів, менше публічних подій і зреалізованих проектів, Асоціація отримала нових партнерів, посилила взаємодію з іноземними організаціями, зміцнила внутрішню структуру.

Дякуючи сучасним технологіям, ми не лише не втратили зв’язок із нашими колегами, учасниками і партнерами, ми налагодили регулярну, та ще більш комфортну комунікацію.

Учасники Асоціації – компанії-надавачі послуг вивезення побутових відходів, оператори об’єктів інфраструктури з переробки відходів та вироблення альтернативної енергії, надзвичайними зусиллями спромоглися не лише тримати якість своїх послуг на найвищому рівні, а й навіть покращили свій сервіс, залучивши додаткові ресурси й нову техніку. «Укрекоальянс» пишається кожним працівником наших компаній-учасниць: від водіїв вантажівок до менеджерів технологічних і адміністративних процесів.

Практично з самого початку року, працівники медичних закладів та житлово-комунальних послуг в критичних умовах робили все можливе, щоб наш з вами побут не лише не змінився, а й залишався таким же комфортним як і раніше. За це їм низький уклін і щира подяка.

Окрема вдячність громадянам, які в умовах досить жорстких обмежень і незручностей, відгукнулися на заклик Асоціації  щодо свідомого споживання та зменшення кількості відходів під час пандемії. Це дуже допомогло працівникам галузі управління відходами в умовах надзвичайних навантажень.

Друзі, нехай наступний, 2021 рік стане полегшенням для кожного з Вас. Нехай ваші рідні будуть здорові, а ваш бізнес процвітатиме. Нехай ваші керівники будуть для вас щирою опорою і підтримкою, а ваші підлеглі залишатимуться лояльними до вас. Ми з вами у цьому разом.

З вірою у кращий 2021й, директор Максим Барінов