Для нас січень це не просто початок нового року, це – початок реалізації нових довгоочікуваних проектів, на рівні із продовженням зміцнення позицій Асоціації у якості експерта галузі, у якості профільного об’єднання компаній на ринку та у якості надійного партнера для кожного учасника альянсу. І ми не можемо дочекатися щоб розпочати цей новий, захоплюючий етап. 

Можете називати це новорічними резолюціями якщо хочете 🙂 

Минулого року ми стали активними учасниками законотворчого процесу у галузі управління відходами, а також започаткували ефективний діалог із громадськими організаціями. 2020й буде ще більш активним і у цих напрямках також. 

Коротко про 2019й у кількох цифрах: 

  • 40 освітніх тренінгів 
  • 4 міжнародні візити
  • 20 засідань у комітетах ВР щодо внесення правок та написання законопроектів
  • 11 нарад у областях стосовно створення регіональних планів управління відходами
  • організація Міжнародного форуму про управління відходами

  … і ще десятки робочих засідань та нарад. 

Про підсумки року та плани на рік поточний ми зібрали поговорити представників усіх наших компаній-учасниць. Не втомлюємося нагадувати, що усі вони мають репутацію лідерів на ринку управління відходами та надають якісні послуги споживачам по всій Україні багато років поспіль. Разом ми також затвердили першочергові заходи на 2020й, про які розкажемо вам згодом. І повірте, нам є чим поділитися!

 

Цим постом ми також хотіли сказати, що ваша думка залишатиметься дуже важливою для нас у роботі. Навіть більше, ми ЗАКЛИКАЄМО вас ділитися своїми думками, підтримувати нас, або ж не погоджуватися з нами (і аргументувати чому!), словом, бути активними громадянами та направляти нас у правильному напрямку. 

Асоціація вірить у силу командного духу, тож запрошуємо також компанії, організації та об’єднання галузі незалежно від форми власності приєднуватися до альянсу. Разом ми зможемо ще більше!

Бажаємо вам плідного і насиченого 2020го року!