Асоціація «Укрекоальянс» збирає делегацію до участі у найбільшому еко-форумі Північної Європи Ecomondo-2021. Захід відбудеться 26-29 жовтня у італійському місті Ріміні.

Ecomondo – наймасштабніший в Європі захід, присвячений технологічним і промисловим інноваціям у сфері green circular economy.

Ecomondo також є найбільшою платформою Північної Європи для презентації технологій, інновацій, досліджень та обміну досвідом для розвитку промисловості майбутнього на засадах зеленої економіки та економіки замкненого циклу.

Міжнародна виставка, враховуючі сучасні виклики, пройде в цьому році у новому форматі, об’єднавши на єдиній платформі всі рішення на підтримку переходу до циркулярної економіки: відходи, вода, меліорація, інтегровані послуги, енергія, енергоефективність, sustainable city, транспорт і зелена інфраструктура, моделі циркулярної економіки, збереження ресурсів і охорони довкілля для сталого розвитку.

Участь у заході братимуть міжнародні та європейські інституції, органи влади, наукові заклади, інжинірингові компанії та бізнес. Експерти «Укрекоальянсу» запрошені на івент у якості спікерів.

Виставка Ecomondo-2021 також транслюватиметься онлайн.