Експерти Асоціації “Укрекоальянс” розробили унікальний посібник – дорожню карту з реформування системи управління відходами для органів місцевого самоврядування.

 

Авори посібника надають практичні поради та окреслюють систему стратегічного планування з акцентом на місцевий рівень. Цей прикладний документ, створений провідними експертами галузі, дасть відповіді на питання як створити ефективну систему управління відходами та стане особливо корисним місцевим громадам у процесі розробки планів управління відходами.

 


 

У посібнику наведений детальний опис принципів циркулярної економіки, зазначені усі галузеві законодавчі акти, які діють в Україні та ЄС, описано технології та практики управління з відходами і, головне, надано конкретні рекомендації місцевим управлінцям стосовно розробки та реалізації стратегії управління відходами.

 


 

Експерти також наводять прикладні кейси вітчизняних та європейських компаній-операторів ринку управління відходами, проблематику та рішення які були прийняті компаніями з метою адаптації до сучасних реалій галузі.

 


Завантажити Посібник можна за цим посиланням.


*Посібник створено в межах ініціативи «Розробка регіональних та місцевих планів управління відходами», що виконує Асоціація «Український екологічний альянс» у рамках Глобального проєкту «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля», що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.