Знайомимо з компаніями-учасницями Асоціації:


 

Підприємство АКТИВФАРМ – провідний виробник обладнання для утилізації відходів та ТЕЦ на біомасі

Компанія “Активфарм” – відносно новий учасник Асоціації, але при цьому – із найдовшою історією існування. 

Компанія є офіційним представником Richard Kablitz GmbH – одного із провідних Європейських виробників котлів і ТЕЦ для утилізації біомаси та твердих побутових відходів.

Компанія Kablitz – реальний піонер розробки технології спалювання твердого палива: колосник був запатентований в 1901 році, решітка і котел в 1921. «Кабліц» відомий саме своєю інноваційною решіткою з вогнетривкого чавуну, що має збільшений ресурс експлуатації (більше 20 років) і дозволяє спалювати будь-який вид біомаси та відходів: тріску, деревні відходи з вмістом вологи до 60%, будь-які агровідходи (лушпиння соняшника, солому, зерновідходи 3-ї категорії), а також ТПВ і RDF.

Ноу-хау та ключовою перевагою “решітки Кабліц” є її «мультипаливність» – здатність працювати на декількох видах палива і взаємозамінювати їх без реконструкції котла. Ця унікальна технологія доводить свої переваги вже понад 100 років!

Наразі по всьому світу успішно експлуатуються більш 6 500 установок Kablitz. Ключовим фактором є те, що “Активфарм” є не просто котловиробником (яких багато), а “technology provider”-  який поставляє всю технологію утилізації “під ключ” – від входу палива до видачі е/е в мережу.

Більше детально про послуги та потужності підприємства можна дізнатись на офіційному веб-сайті https://aktivfarm.com.ua/