Шановні колеги!

Ситуація у галузі управління відходами загострюється з кожним роком, нагальність проблеми ні в кого не викликає сумнів, і наша Асоціація вважає обов’язком згуртувати навколо цього питання якомога більше зацікавлених сторін.

Багато років ми чуємо про необхідність змін законодавства та системи управління відходами в Україні. За цей час було проведено достатнього тренінгів та розроблено законопроектів, здійснено поїздок для обміну досвідом. Сформувались справжні експерти у сфері управління відходами. Чому ж досі ми не бачимо тих позитивних змін? На нашу думку питання у ефективній комунікації, адже кожен з нас з найкращими намірами прагне змін, але розглядає це під різним кутом.

Незалежно від ваших політичних поглядів, специфіки вашої установи, або підпорядкування – ми запрошуємо вас до партнерства. Зараз, як ніколи, важливо об’єднатися задля зміцнення зусиль, зайняти активну позицію у галузі та зрушити з місця камінь спотикання, що придушує розвиток нашої професійної сфери.

Саме зараз, у дієвий період формування законодавства, розробки регіональних планів управління відходами, створення інноваційних підходів для покращення екологічного середовища, ми з вами повинні бути проактивними, наполегливими та неупередженими, задля сприяння вирішення завдань національного рівня.

Асоціація Укрекоальянс запрошує об’єднати зусилля, почати спільний діалог, почути один одного та рухатися разом до мети – ефективного управління відходами із зменшенням антропогенного навантаження на навколишнє природнє середовище.

Ми запрошуємо  вас не просто до партнерства, ми запрошуємо вас спільними зусиллями змінити майбутнє галузі, якою нам з вами жити!

Майбутні партнери, надсилайте нам свої пропозиції на info@ukrecoalliance.com.ua