14 вересня 2018 року  невідомими особами було заблоковано в’їзд на територію полігону захоронення твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області.

В ході перемовин із блокувальниками вдалося дійти згоди щодо тимчасового припинення акції та розблокувати полігон. Однак, ситуація залишається не стабільною та напруженою, і може загостритись в будь – який момент. Блокувальниками було висловлено погрози в адресу підприємства, що надають послуги з вивезення побутових відходів, та у подальшому блокуванні роботи полігону № 5.

Звертаємо особливу увагу, що зупинка полігону захоронення побутових відходів  № 5 неминуче призведе до екологічної катастрофи в столиці із негативними санітарно – епідеміологічними наслідками. Нажаль, альтернативні місця захоронення відходів в  м. Києві відсутні. Перевізники побутових відходів столиці є заручниками ситуації, оскільки не мають іншого виходу, окрім як направляти спецтранспорт на полігон № 5.

Блокування роботи полігону з № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області призведе до зупинки вивезення відходів для всіх мешканців столиці.