ТОВ “Активфарм” має широку сферу діяльності та є постачальниками якісного та надійного обладнання. Зокрема, компанія є офіційним представником Richard Kablitz GmbH – одного з провідних Європейських виробників котлів і ТЕЦ для утилізації біомаси та твердих побутових відходів.

Компанія Kablitz – реальний піонер розробки технології спалювання твердого палива: колосник був запатентований в 1901 році, решітка і котел в 1921. «Кабліц» відомий саме своєю інноваційною решіткою з вогнетривкого чавуну, що має збільшений ресурс експлуатації (більше 20 років) і дозволяє спалювати будь-який вид біомаси та відходів: тріску, деревні відходи з вмістом вологи до 60%, будь-які агровідходи (лушпиння соняшника, солому, зерновідходи 3-ї категорії), а також ТПВ і RDF.

Ноу-хау та ключовою перевагою “решітки Кабліц” є її «мультипаливність» – здатність працювати на декількох видах палива і взаємозамінювати їх без реконструкції котла.

«Активфарм» поставляють об’єкти «під ключ», зокрема:

  • Котельні з котлами водотрубними (до 100 т/год, 90 бар) в т.ч. для вироблення пари на турбіну.
  • Котлами жаротрубно-димогарні (до 25 МВт) – для комунальних і промислових котелень.
  • Термомасляними нагрівачами (до 80 МВт) – для деревообробних підприємств та для ОЦР.
  • Біо-ТЕЦ: паро-турбінні електростанції в діапазоні потужності від 1 до 25 МВт-ел.
  • ORC-електростанції для вироблення електроенергії і тепла в діапазоні від 1 до 15МВт-ел.
  • (в ексклюзивному партнерстві з Turboden – світовим лідером впровадження ОЦР технологій).

Наразі по всьому світу успішно експлуатуються більш 6 500 установок Kablitz. Ключовим фактором є те, що “Активфарм” є не просто котловиробником (яких багато), а “technology provider”-  який поставляє всю технологію утилізації “під ключ” – від входу палива до видачі е/е в мережу.